Про нас

У нас Ви зможете з легкістю підібрати й купити шини та диски на Ваш автомобіль. Великий вибір провідних виробників, повні описи автошин дадуть Вам можливість вибрати найбільш підходящу для Вас шину. У нашому магазині представлені шини для позашляховиків, легкових автомобілів, легких вантажівок (мікроавтобусів). Шини для дорогих автомобілів, машин середнього класу, а також великий вибір недорогих шин. Розміри шин від 12 до 22 дюймів. Для дощової чи сухої погоди; комфортні чи швидкісні; дорожні чи грязьові; спрямовані, ненаправлені чи асиметричні. Зимові, літні, всесезонні, нешиповані та шиповані. Останні новинки на шинному ринку. Інформація щодо основних позначень на боковині шини.

Покупка

Платіть, як Вам зручно. Можливий розрахунок готівковою або безготівковою гривнею. Готівкою — при безпосередньому отриманні замовлення, безготівкою — за передоплатою.

УВАГА! У нашому інтернет-магазині ціни не залежать від зміни форми оплати!

Дефектні шини підлягають заміні або поверненню грошей.

Оформлення замовлення

Ви можете оформити замовлення або на сайті, або зателефонувавши за номерами: ____________________. В процесі замовлення необхідно повідомити марку, модель, розмір та кількість шин, Ваше ім’я та прізвище, номер контактного телефону, адресу, за якою Ви хотіли б отримати шини, бажаний час отримання замовлення, спосіб оплати. Про всяк випадок, уточнюйте марку та модель автомобіля — це дуже допомагає знизити ймовірність помилки у виборі потрібного розміру шин чи дисків.

Розрахунки

Готівковий
можливий безпосередньо при отриманні замовлення. Усі розрахунки здійснюються лише в українській гривні.
Безготівковий
Ви можете зробити передоплату як юридична особа — платник чи неплатник ПДВ — на юридичну особу платника ПДВ. Ще раз просимо Вас звернути увагу, що ціна при безготівковій оплаті не змінюється.

Реквізити Вам повідомить менеджер під час оформлення замовлення. Юрособи отримають усі необхідні для бухгалтерії документи (рахунок, видаткова накладна, податкова накладна для платників ПДВ).

Розрахунок за послуги

Вартість доставки в межах м.Києва — 20 грн.

Що стосується доставки по Україні, ми віддаємо перевагу роботі з транспортною компанією “Нова Пошта”, де є спеціальний тариф для шин. Наприклад, доставка комплекту шин діаметром 15″ та 16″ коштує приблизно 60 грн.

Оплата здійснюється при отриманні товару

Повернення готівки

У випадку надсилання за накладеним платежем, Ви платите перевізнику за повернення готівки. Приклад розрахунку: при вартості шин 3000 грн та тарифі 2%, відправка грошей назад коштуватиме 60 грн.

Адресна доставка

Як правило, офіси транспортних компаній з прийому / видачі вантажів знаходяться на околицях міст, тому забирати своє замовлення Вам може бути не завжди зручно. У такому разі Ви можете скористатися послугою адресної доставки безпосередньо за вказаною Вами адресою. Ця послуга надається за додаткову оплату. Менеджер під час оформлення замовлення збільшить вартість шин на суму вартості доставки, а Ви сплачуєте шини з урахуванням вартості доставки.

Стандартна гарантія

У нас Ви користуєтеся всіма правами звичайного покупця у звичайному магазині.

Ви найбільше боїтеся, що залишитеся з купленими шинами віч-на-віч і вже нікому нічого не доведете, якщо вони погано відбалансуються або виявляться дефектними? — Не варто хвилюватися: у тих винятково надзвичайно рідкісних випадках, коли шина справді виявляється дефектною, ми здійснюємо заміну або, якщо немає можливості замінити, повернення коштів.

Ми наполегливо не рекомендуємо Вам користуватися послугами сумнівних шиномонтажів. Обслуговуйтесь на фірмових шиномонтажах, перевірених Вами та Вашими знайомими. І, звичайно ж, на нашому власному шиномонтажі у Києві. Ось його координати:
_______________________________________________________________