Інновації в виробництві автомобільних шин: що чекає нас в майбутньому?

Інновації в виробництві автомобільних шин: що чекає нас в майбутньому?

Які б інновації не принесли автомобільні технології, шини – це те, що доставляє їх на наші вулиці. Шини на автомобілі, яким ви керуєте сьогодні, мабуть, уже розумніші, ніж ви думаєте. І коли ви рухатиметеся до ще більш електрифікованого, автономного та пов’язаного автомобільного майбутнього, ви не повірите, наскільки розумними стануть шини.

Ми не знаємо всього, що приготує майбутнє, але найпередовіша технологія шин Continental, нинішня та майбутня, є досить хорошим показником. Крок за кроком він наближає нас до бачення повністю інтелектуальних шин.

Шина майбутнього назавжди змінить ваш спосіб водіння! Ось як…

Шина майбутнього… має розумні датчики

Ви вже покладаєтеся на те, що ваші шини забезпечать вашому автомобілю зчеплення, зчеплення з дорогою та стабільність за будь-якої погоди, продовжуватимуть рух або за потреби швидко й безпечно зупинятимуться. Сучасні датчики допомагають стежити за тиском у шинах і спрощують обслуговування. Але що, якби ваші датчики шин могли зробити більше? Шина майбутнього не просто повідомить вам, чи в ній низький рівень (на повітрі) чи тиск у ній, вона також повідомить вас про можливі пошкодження, низький протектор і зміни температури, що вказує на ризиковані умови водіння.

Шина майбутнього… електрифікована та надійна

Що може бути краще, ніж отримати повідомлення про те, що тиск у ваших шинах не є оптимальним? Нехай ваша шина сама подбає про себе – поки вона котиться. Шина, яка може регулювати власний тиск повітря відповідно до ситуації на дорозі, дорожніх умов і погоди, не просто зручна. Постійно оптимізований тиск у шинах також забезпечує більш безпечну, енергоефективну та екологічну їзду.

Шина майбутнього… підключена

Що робити, якщо в майбутньому у вас навіть не буде автомобіля? Спільні транспортні засоби роблять міську мобільність модульною, гнучкою та зручною. Однак для подальшого зниження витрат і впливу на навколишнє середовище вони повинні якомога частіше перебувати в дорозі. Найпростіший спосіб оптимізувати пропускну здатність і зменшити технічне обслуговування — це автоматизувати планування маршрутів, звітування про помилки та обслуговування. Вам не доведеться ні про що турбуватися, оскільки інтелектуальні датчики спільних транспортних засобів самостійно повідомлять про будь-які проблеми в хмарну систему. Профілактичне технічне обслуговування або ремонт виконуватимуться автоматично з мінімальними зайвими зусиллями, тож автомобіль зможе повернутися в дорогу, а ви зможете дістатися до місця призначення.

Шина майбутнього… автономна

Звучить футуристично? Зачекайте, доки ви не викличете своє перше роботаксі. Ці автономні транспортні засоби не просто вражаюче розумні та ефективні, вони оснащені штучним інтелектом – від голови до шини. Важливо те, що їхні шини зможуть самостійно виконувати технічне обслуговування та автоматично усувати пошкодження, тож вони зможуть продовжувати котитися, котитися, котитися… роблячи громадський транспорт ще більш настроюваним і доступним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *