Вантажні шини в Agropiese

Вантажні шини в Agropiese

Транспортні та будівельні компанії завжди можуть розраховувати на широкий асортимент та конкурентні ціни на вантажні шини в Agropiese. Менеджери Agropiese пропонують клієнтам вантажні шини з хорошим співвідношенням ціни до ходимості, у всіх цінових категоріях і марках-виробниках.

В асортименті компанії – безліч моделей вантажних шин для пасажирських автобусів та тролейбусів, для вантажівок, що працюють на будівництві, для шосейних великовантажів, причепів до них – словом, вантажних шин для усіх типів застосувань та у безлічі типорозмірів. У них ви можете знайти як спеціалізовані вантажні шини (для провідних осей, рульові, для причепів та напівпричепів), так і універсальні, які можна встановлювати на будь-яку вісь і потім переставляти на інші осі.

Agropiese є офіційним дилером таких виробників вантажних шин, як Michelin, Lassa, Dunlop, Aufine, Triangle, Kama, Kormoran, Rosava, Kelly та інших брендів.

Автовласники комерційного транспорту особливо цінують ходимість шини і при покупці керуються в першу чергу саме цією характеристикою вантажних коліс. Додатково велике значення завжди мають здатність шини виносити великі навантаження (індекс навантаження завжди вказаний у маркуванні), стійкість до механічних ударів та загальна міцність. При цьому вантажні шини з різним типом використання (шосейне, міське, будівельний кар’єр тощо) мають свої додаткові характеристики, такі як швидкі розгін і гальмування, низький опір коченню і так далі. Професійні консультанти Agropiese завжди враховують потреби клієнта перед тим, як звернути увагу на ту чи іншу модель вантажної шини.

Як показує практика, зрештою часто саме вантажні шини преміальних марок, незважаючи на вищу ціну, виявляються комерційно привабливішими за рахунок високої прохідності (загального пройденого кілометражу).

Хороша ціна, висока якість, широкий асортимент, грамотний підбір, багатство типорозмірів – не єдині переваги торгових центрів Agropiese. Клієнти цієї компанії завжди можуть розраховувати на справедливу гарантію, відшкодування або заміну у разі страхових випадків, якщо фахівці визначать наявність заводського браку. Також діє гнучка система знижок. Для комерційних структур вони завжди готові надати індивідуальну оферту, залежно від обсягу замовлення та історії покупок у компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *