MRIYAR: старт продажу автозапчастин онлайн за 1 годину

MRIYAR: старт продажу автозапчастин онлайн за 1 годину

Тепер офлайн магазини та автосервіси можуть запустити продаж по всій Україні. Це можливо з новим онлайн-сервісом від MRIYAR, який пов’язує продавців та покупців.

Коротко про MRIYAR:

 • Олександр Попов — СЕO платформи
 • 30 мільйонів запчастин на сайті
 • 750 точок продажу

Вам варто дочитати це до кінця, якщо Ви:

 • плануєте масштабувати бізнес
 • пилите товари, які хочете продати, на складі
 • не маєте конкурентоспроможного сайту з каталогом
 • тільки недавно відкрили бізнес офлайн і хочете, щоб про вас дізналися

Завдання MRIYAR

Олександр Попов року був гендиректором одного з найбільших магазинів автозапчастин в Україні — EXIST.UA. Він усвідомив, що ринок вимагає скорочення часу на покупку: що швидше замовлення з’явиться в гаражі клієнта, то краще. Тому у 2018 році Олександр запустив у розробку маркетплейс автозапчастин MRIYAR.UA

У результаті вийшла високотехнологічна платформа, яка швидко адаптується до нових викликів сучасного ринку. Тому вона ефективна як для продавця, так і для покупця.

Можливості MRIYAR

Запуск продажу запчастин онлайн. Платформа дає можливість СТО та магазинам здійснювати збут залишків або цілих лінійок товару. Для цього потрібно зареєструватися за посиланням, яке знаходиться наприкінці, та оформити профіль вашого бізнесу.

Пошук роздрібних та оптових продавців. Платформа для цього має такий функціонал:

 • пошук постачальників, які знаходяться на близькій відстані;
 • пошук товарних одиниць на карті.

Це дозволяє вам швидше обслуговувати клієнтів та знаходити необхідні речі для магазину.

Геолокації. Використовуйте інструмент “Найближчий товар на карті”, щоб дізнатися інформацію, яку можна перетворити на прибуток. Також бізнес вказує власне розташування. Вас бачитимуть покупці, які шукають запчастини. І якщо для них відстань та швидкість у пріоритеті, вважайте, що вам вже пишуть повідомлення.

Фільтри. Вони допомагають покупцеві орієнтуватися на сайті, порівнювати ціни на запчастини та знаходити найбільш підходящі пропозиції. Продавець, у свою чергу, може краще за конкурентів заповнити інформацію про свій товар і частіше з’являтися у покупця.

Платформа аналізує 55 параметрів і видає релевантний результат. Цікавий факт із статистики платформи: ціна – не вирішальний фактор при покупці. Тому наявність такої великої кількості фільтрів збільшить ваші шанси на продаж. Особливо, якщо ви спираєтеся не лише на низькі ціни та знижки.

Штучний інтелект. За допомогою алгоритмів MRIYAR продаж автозапчастин в Україні виходить не просто на новий рівень – він переходить у нову площину. У площину, в якій аналізується поведінка менеджера з запчастин або майстра-приймача. На базі цих даних платформа пропонує релевантні товари та їх аналоги. Покупцеві не потрібно відкривати десятки посилань. Підібрати запчастини за каталогом легко знайти за фільтрами (нагадаємо, що їх 55!). А це означає, що навіть лінивий власник машини зможе швидко і без зайвих зусиль здійснювати покупки в Інтернеті.

Єдина екосистема. Користувач MRIYAR отримує інформацію у єдиному вікні. І як тільки він буде готовий зробити покупку, він легко зможе перейти безпосередньо на сайт продавця.

Від цього виграють і менеджери з запчастин. Їм потрібно буде обробляти меншу кількість постачальників, щоб знайти потрібну пропозицію, яка підходить і за термінами, і за наявністю. Це зменшить час, який фахівці витрачають на пошук комплектуючих, що є актуальним не лише для фахівців, а й для роздрібних покупців. Якщо ви хочете продавати більше товарів та покращити ефективність співробітників, приєднуйтесь до MRYIAR.

Почни продавати онлайн на MRYIAR!

На це знадобиться лише година:

 • зареєструйтесь
 • оформіть профіль
 • завантажте прайс

Умови
Ми вводимо комісію та не беремо гроші за замовлення.
На даний момент відбувається реєстрація продавців. Щойно ми досягнемо мети: одна точка на місто до 50 тисяч людей – на платформу почнеться залучення потенційних покупців.

Реєструйтеся та подавайте заявку на MRIYAR.UA. Отримайте повну інструкцію щодо ефективного оформлення вашого бізнесу на пошту. Починайте продавати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *